Bab(b)elaar #4 2019-2020

– ENGLISH BELOW –

Lieve Babelaars,

Daar is-ie weer! Maar als ik het goed heb, heb je dit allang gezien in je glazen bol. Luister goed, want je voelt het goed aan: deze nieuwe editie van de Bab(b)elaar staat namelijk helemaal in het teken van het zesde zintuig! De geur van versgeperste PDF’jes komt jouw kant op en hopelijk smaakt het naar meer. Met heel veel trots presenteren wij de laatste editie van dit jaar. Wij hebben met veel liefde en plezier de verschillende Bab(b)elaars in elkaar gezet en hopen jullie na een welverdiende vakantie weer terug te zien!

Wat zeggen onze dromen over ons? Waarom was het Huis Anubis zo tof? Waar moeten we op vakantie dit jaar? Hoe beïnvloedt de maan ons? En welke laatste adviezen heeft Zienerke voor ons klaarstaan?

Veel leesplezier en een hele fijne vakantie! Tot volgend jaar!

Liefs,
De Bab(b)elaarscommissie 2019-2020


Dear Babelaars,

Here we are again! But if I’m not mistaken, you’ve already seen this in your glass sphere. Listen carefully, because your gut feeling is correct: the new edition of the Bab(b)elaar is all about the sixth sense! The scent of freshly pressed articles is coming your way and hopefully taste for more. We proudly present the last edition of the Bab(b)elaar from this year. We have put the different Bab(b)elaars together with lots of love and joy and hope to see you again after a well-deserved summer break!

Are plants telepathic? Do you have a sixth sense yourself? Is grammaticality related to this paranormal sense? What is the thirteenth star sign? And what last advice does Seerke have for us?

We wish you a lot of fun reading and have a nice summer break! See you next year!

Love,
The Bab(b)elaar committee 2019-2020

en_GBEnglish (UK)