Breekweek betalen (eerstejaars)

Over ruim een maand is het zover: de superfantastische BreekWeek van taalwetenschap! :D
Dit introductiekamp vindt al jaren plaats in de Wolfskuil in Ommen, en dit jaar is het van 11 t/m 13 november. De kosten voor deze drie dagen zijn 15 euro per persoon. Hiervoor krijg je je verblijf, eten en drinken, activiteiten en een gezellige tijd met je jaargenoten en een paar ouderejaars en docenten!

Over de betaling: We zullen met het bestuur op vrijdag 11 oktober tussen 11.00 uur en 15.00 in de Schrans op Trans 10 te vinden zijn. Jullie kunnen daar contant 15 euro komen brengen, dit hebben we het liefst. Mocht je het toch liever willen overmaken, dan moet dat voor deze 11 oktober gebeuren, en dan vragen we je om 15,40 euro over te maken naar 9675316 tnv Studievereniging Babel aangezien het onze Babelrekening geld kost als er transacties gedaan worden.

Op diezelfde 11 oktober in de Schrans kunnen ook de Babelpasjes opgehaald worden.

Jullie krijgen later nog een mailtje met wat je allemaal mee moet nemen voor de Breekweek. We hebben er heel veel zin in, tot snel!

en_GBEnglish (UK)