Het is weer zover: het jaarlijkse svMT gala komt eraan. Op 11 december vindt dit spetterende evenement plaats van 23.00 tot 3.30 in Club Havana. Trek je mooiste jurk uit de kast (of leen/koop er een!) of check nog even hoe je een stropdas knoopt (of strikje!) en gaan!

~WIE
Speciaal voor alle studenten die Keltisch, Literatuurwetenschap, Spaans, Taalwetenschap, Duits, Frans of Engels studeren (of je nou lid bent van je studievereniging of niet) maar ook introducés zijn welkom!

~WAAR
Het gala vindt plaats in de Havana (Oudkerkhof 29 te Utrecht) en duurt van 23.00 tot 3:30 uur.

~DRESSCODE: gala!
Haal je mooiste jurk uit de kast of trek een chique jasje aan — netjes hoeft niet duur te zijn, maar kom in stijl! De garderobe wordt dit jaar professioneel verzorgd en vraagt om een kleine bijdrage per jas.

~KAARTJES
Moderne Talen studenten: 8 euro (neem je studentenkaart mee bij afrekening)
Introducés: 10 euro
Aan de deur tot 00:30: 10 euro

Om half 1 sluiten de deuren!

~VOORVERKOOP
vrijdag 6, maandag 9, dinsdag 10 en woensdag 11 december van 12:00 tot 15:00 uur in de kantine van het CIM (Kromme Nieuwegracht 80). Neem je studentenkaart mee!