Plan je studie met StudyGrasp

Het nieuwe blok is begonnen, maak een goede start! Omdat svMT meewerkt aan een pilot met StudyGrasp, mogen jullie hun online planning-tool gratis gebruiken in blok 3 en 4 van dit collegejaar. We hopen dat jullie er je voordeel mee kunnen doen! Meedoen is geheel vrijblijvend, maar feedback op deze tool wordt erg gewaardeerd (dit kan direct vanuit de StudyGrasp app)! 

Ritme is de basis van succesvol studeren. StudyGrasp is je persoonlijke studieplanner: een planner die wél werkt en die je helpt het goede ritme te vinden en te houden. Een planner die snapt dat je echte leven niet zo rigide is als een agenda en er altijd dingen tussendoor komen. Gratis toegang voor de eerste 25 svMT-leden die inschrijven via onderstaande link:

Maak een nieuw begin met plannen en schrijf je hier in voor de pilot