Op woensdag 20 mei a.s. van 11.30 tot 16.00 uur in de Rupperthal in de Uithof wordt er een Minormarkt georganiseerd speciaal voor de eerste- en tweedejaars die (nog) een minor moeten kiezen. De Minormarkt wordt georganiseerd in samenwerking met de faculteiten Bèta, Geesteswetenschappen, Geowetenschappen, Sociale Wetenschappen en Recht, Economie, Bestuur en Organisatie. Het idee van de markt is dat (bijna) alle minors van deze faculteiten gedurende (een deel van) de dag vertegenwoordigd zijn door docenten en/of studenten van de minors die voorlichting te geven aan geïnteresseerde studenten. Ieder minor krijgt een plaats achter een tafel en het idee is dat studenten gewoon kunnen binnenlopen om te kijken wat het aanbod is.

MAAR: er wordt ook zeker met een inschrijvingsprocedure gewerkt! Via de link start.uu.nl/form/minormarkt2015 kunnen studenten zich vanaf dit moment inschrijven voor het evenement. Eerst wordt om een aantal persoonlijke gegevens gevraagd, vervolgens kun je per faculteit het aanbod van minors bekijken. Iedere minor is gedurende een bepaalde tijdsperiode vertegenwoordigd, bijvoorbeeld van 11.30 tot 13.00 uur. Deze periode is vervolgens opgedeeld in blokken van een half uur. Je kunt op die manier je voorkeurstijd aangeven, maar je bent er in ieder geval van verzekerd dat er tussen 11.30 en 13.00 uur iemand van die minor aanwezig zal zijn op de markt.