SVO Commissies 2015-2016

Babel doet mee met het Studieverenigingen Overleg van de faculteit Geesteswetenschappen. Naast productief overleg biedt het SVO ook een aantal commissies aan, die ook voor leden van aangesloten studieverenigingen toegankelijk zijn. Als je als Babellid nog waardevolle extra invulling van je studententijd zoekt is het misschien een idee om je voor één van deze commissies op te geven, er is werkelijk voor iedereen wel iets.

Hier volgt een overzicht van de SVO commissies:

  • Let’s GO – dit is de feestcommissie van de faculteit Geesteswetenschappen die twee keer in het jaar een feest organiseert. Deze commissieregelt hun eigen opvolging. Studieverenigingen die nog niet vertegenwoordigd zijn in deze commissie, maar dat wel leuk zouden vinden, zijn uiteraard van harte welkom om zich alsnog aan te melden;
  • Ragstock – deze commissie organiseert in het kader van de Ragweek in maart een benefietavond met bandjes, activiteiten, een loterij, etc.;
  • Scavenger Hunt – deze commissie organiseert ieder jaar een Scavenger Hunt. Verschillende teams van de studieverenigingen van GW krijgen een lijst met ludieke opdrachten die zij moeten uitvoeren en als bewijs moet hier een foto of filmpje van worden gemaakt. Per opdracht is een aantal punten te verdienen. Het team met de meeste punten is de winnaar. Deze commissie mag de Scavenger Hunt natuurlijk ook heel anders aanpakken, zoals een schat-zoek wedstrijd;
  • Workshopcommissie – deze commissie organiseert ieder jaar een faculteitsbrede workshop. Dit kan een scriptieworkshop zijn, maar kan ook een workshop zijn in een andere academische vaardigheid, presentatieskills, etc.;
  • Sportdag/avond-activiteit – deze commissie organiseerde oorspronkelijk een sportdag met verschillende sporten, waar teams van de verschillende studieverenigingen tegen elkaar zouden strijden. Deze activiteit is vorig jaar helaas niet doorgegaan, maar er waren al goede ideeën voor een pubquiz ter vervanging van deze activiteit of het organiseren van een voetbaltoernooi; en
  • Symposium – deze commissie organiseert een symposium. Afgelopen jaar was het thema ‘Censuur en vrijheid van meningsuiting’. Het symposium was een groot succes dus er liggen veel mogelijkheden om dit een jaarlijks terugkerend evenement te maken.

Ben je geïnteresseerd? Stuur dan vóór 12 oktober een mailtje naar studentassessor.gw@uu.nl en vergeet daarin niet het volgende te vermelden:

  • Je naam
  • Je studievereniging (Babel!)
  • In welke commissie je geïnteresseerd bent.

Bij het bovenstaande e-mailadres kun je ook terecht voor eventuele vragen over de inhoud van deze commissies. En daarnaast vinden wij het natuurlijk ook heel leuk om te horen dat je meedoet met een SVO commissie, dus laat het ons ook weten!