Bab(b)elaar #1 2015-2016

Hier is ‘ie dan! De enige echte Bab(b)elaar, de eerste van dit jaar, en in een nieuw jasje. We hebben er dit jaar een aantal nieuwe leden bij, en we gaan er alles aan doen om ook dit jaar jullie te verblijden met ons mooie studievereningstijdschrift.

Dit nummer hebben we als thema Utrecht, en vinden jullie onder andere de beste koffiewinkeltjes om je tijdens college even op te laden! Ook in dit nummer te vinden: columns, een onderzoekje naar het taalgebruik van Babelaars, een horoscoop, een verslagje over de zeer geslaagde Breekweek, advies van onze eigen Tieneke, en je zult er eindelijk achter komen in welke commissie jij nou echt past. En natuurlijk nog véél meer!

Bekijk de Bab(b)elaar meteen via deze link.

Veel leesplezier, en tot volgend nummer!

Liefs,
De Bab(b)elaarscommissie