Boekenverkoop blok 1

Dag beste (aankomende) Babelaars,

Stilletjes is de boekenverkoop voor blok 1 van het studiejaar 2016-2017 gestart, en vanaf vandaag is de website bijgewerkt! Zoals gewoonlijk kun je bij onze boekenpartner Savannah Bay terecht voor je studieboeken voor jaar 1 of 2. Ga snel naar de vernieuwde pagina Studieboeken (voorheen Webshop) om de benodigde titels in huis te halen. Hier kom je ook te weten hoe je korting krijgt als (toekomstig) lid van Babel.

Meer info na de klik…

Helaas kan een onafhankelijke winkel als Savannah Bay niet de boeken voor alle keuzevakken van jaar 2 in inslaan. Wel hebben ze van beide verdiepingspakketten boeken voor het verplichte vak van blok 1 voorradig. De vakken met boeken die op dit moment verkrijgbaar zijn, zijn als volgt:

  • Jaar 1
    • Van Taal naar TheorieLinguistics – Victoria A. Fromkin
    • Psychologie van TaalTalking the talk – Trevor A. Harley
  • Jaar 2
    • Talen in Contact: Pidgins, Creoles and Mixed Languages – Viveka Velupillai
    • TaalvergelijkingSyntax – Andrew Carnie
Haal ze snel in huis!
en_GBEnglish (UK)