BreekWeek betalen (Eerstejaars)

Over  een klein maandje is het zover: de babeltastische BreekWeek!
Dit introductiekamp vindt traditiegetrouw plaats in de mooie Wolfskuil in Ommen, en dit jaar is het van 2 t/m 4 november. De kosten voor deze drie dagen zijn 20 euro per persoon. Hiervoor krijg je je verblijf, eten en drinken, activiteiten en een gezellige tijd met je jaargenoten (plus een paar ouderejaars en zelfs docenten!).

Over de betaling: Anne zal deze week in de svMT-kamer zitten op:
Dinsdag 6 oktober: 11.00 – 15.00
Woensdag 7 oktober: 11.00 – 12.45
Donderdag 8 oktober: 11.00 – 12.45

Jullie kunnen daar contant 20 euro komen brengen: dit hebben we het liefst. Mocht je écht niet kunnen en het toch liever willen overmaken, dan moet dat voor vrijdag 9 oktober gebeuren, en dan vragen we je om 20,50* euro over te maken naar NL36INGB0009675316 t.n.v. Studievereniging Babel (*aangezien het onze Babelrekening geld kost als er transacties gedaan worden).

Jullie krijgen later nog een mailtje met wat je allemaal mee moet nemen voor de BreekWeek. We hebben er heel veel zin in, tot snel!

Liefs, het bestuur

Leave a Reply

en_GBEnglish (UK)