Bab(b)elaar #2 2015-2016

Hallo lieve Babelaartjes!

Ja hoor, daar is de tweede Bab(b)elaar van het studiejaar en de eerste van 2016 alweer! We hopen dat jullie een top vakantie hebben gehad, heeft het gesneeuwd? Dat weten wij niet, want wij hebben de hele vakantie binnen gezeten om dit mooie nummer voor jullie te maken! (Dat is een grapje.)

Dit nummer hebben we als thema Leiden, met een interview met de studievereniging van TLW in die stad, en een echte Leidense woordzoeker.

Verder vind je in dit nummer oa. een quiz om erachter te komen welke stamppot jij bent, tips om je kerst in Londen geweldig te maken, een kerstverhaal door onze lieve arme Flappie verteld, en natuurlijk weer levensadvies van onze toiletjuffrouw Tieneke! O ja, en natuurlijk… nog heel veel meer!!!

Bekijk de Bab(b)elaar meteen via deze link.

Een zalig en talig 2016 gewenst van ons en tot volgend nummer!

Lieve groeten,

De Bab(b)elaarscommissie