Onderwijs- en examenregelingen

De universiteitsraad heeft een handig boekje samengesteld over de onderwijs- en examenregelingen en wat je daar als student  aan hebt. Dit blijkt toch best veel te zijn. Uit het voorwoord van het boekje:

De Onderwijs- en Examenregeling (OER) is het belangrijkste document voor studenten. Hierin staan de regelingen beschreven waar een student aan moet hebben voldaan om een diploma te mogen ontvangen. Ondanks dat het zo’n belangrijk document is kennen veel studenten de OER niet. Omdat het best een lastig document is wil de fractie VUUR van
de universiteitsraad de OER in begrijpelijke taal uitleggen. Uitleg over wat je als student o.a. moet weten over de OER kun je in dit boekje vinden.

De relevante onderwijs- en examenregelingen voor studenten taalwetenschap zijn hier te vinden. Het volledige boekje is hier te downloaden: OER-Boekje-definitief. Onze dank gaat uit naar de fractie VUUR voor het samenstellen.